miro:
Dobry den
Minuly rok{december} som zo zdravotnych dovodov skoncil s plavanim dal som sa na cyklistiku.Lenze som to s treningami trochu prehnal a mal som velke problemi s kolenami.{zavazne poskodenie chrupavky v oboch kolenach a mal som problem aj kracat}. Teraz sa mi to zlepsilo,ale bolest sa mi vracia pri zvysenej pohybovej aktivite. Staci ked urobim zopar drepov, dlhe schody, hodinka na biku.Mohly by ste mi poradit nejaku vyzivu na klby alebo nejaku regeneraciu? Dakujem Miro
22. 9. 2004 dňa 13:38
Dobrý deň,
ďakujeme Vám za prejavený záujem o produkty spoločnosti Walmark. Na trhu existuje niekoľko prípravkou pod hlavičkou ARTHROSTOP a síce: ArthroStop plus tablety, ArthroStop rapid tablety, ArthroStop prášok a ArthroStop krém. Váš lekárnik Vám určite poradí, ktorý z nich by ste si mali vybrať a začať užívať.
Prípravok ArthroStop prášok je komplexná zlúčenina šiestich účinných látok v dennej dávke a je vhodná predovšetkým ako produkt pôsobiaci preventívne pri vzniku rôznych druhov poškodení kĺbov. Denná dávka prášku sa rovná jednej odmerke rozpustenej v 2 dcl vody a predáva sa v troch príchutiach - jahoda, citrón, marhuľa.
ArthroStop rapid je produkt v tabletovej forme určený ľuďom s poškodeniami kĺbov, ktoré sa prejavujú bolestivosťou. Produkt okrem látok vyživujúcich chrupavku obsahuje aj protizápalovú a analgetickú zložku, ktorá veľmi rýchlo a účinne odstarňuje bolesť a zápal.
V lekárňach sa nachádzajú podrobnejšie informácie k prípravkom vo forme letákov a brožúry spoločnosti Walmark.
Príjemný deň.
17. 10. 2004 dňa 21:50