Anonim:
Dobry den,
dna 29.4.2002 som vam poslala otazku,na ktoru potrebujem surne odpoved.Pytala som sa v nej na to,ci mozem sucasne uzivat pripravky MemoPlus a GuaraStim.Ak ano,v akom davkovani a ak nie,ktore mam uprednostnit,ked potrebujem mat nielen vysoku vykonnost po cely den,ale aj dobre zapamatavanie.Prosim,odpovedzte cim skor.Statnicu su uz za dverami.Vopred Vam uprimne dakujem.
Monika
2. 5. 2002 dňa 0:00

Milá Monika,

prepáčte, že som Vám neodpovedal v deň zaslatia Vašej otázky, ale bol som služobne vzdialený mimo spoločnosti. Ďakujem zároveň týmto za Váš záujem o naše prípravky. Nedá mi vysloviť potešenie, že rozmýšľate veľmi triezvo a ťažkú prípravu na štátnice chcete riešiť formou stimulácie svojho organizmu cestou prirodzených stimulujúcich látok. Žiaľ veľa ľudí rieši obdobné problémy cez rôzné syntetické povzbudivé prípravky, ktoré pri nedodržaní pravidiel užívania majú mnoho nežiadúcich vedľajších účinkov.
Prípravky MemoPlus a GuaraStim sú určené na zvládnutie únavy, vyčerpanosti, zlepšenia koncentrácie, pamäti a činnosti mozgu. Keďže obidva obsahujú rovnaké účinné látky, nie je vhodné a v podstate zbytočné užívať ich spolu.
Pri Vašej príprave na štátnice Vám odporúčam prípravok MemoPlus, ktorý je špeciálnym prípravkom na stimulovanie pamäti, koncentrácie a činnosti mozgu. Obsahuje prírodné výťažky z Guarany, Ginkgo biloby a doplnený je o vitamín B12, Horčík a Echinaceu. Bližšie informácie o jednotlivých látkach môžem na požiadanie poskytnúť.Užíva sa v dávke 1 tableta denne, najlepšie s ranným jedlom. Oproti iným povzbudivým prípravkom, môže sa brať dlhodobo a zároveň sa môže vysadiť bez toho aby nastali abstinenčné príznaky. V prípade, že tento prípravok nesplní Vaše očakávanie, odporúčam Vám prípravok GuaraStim, ktorý má obdobné účinky, užíva sa v dávke do 4 tabliet denne. Nie je potrebné a žiadúce prekračovať uvedené denné dávky, pretože väčší účinok sa tým nedosiahne a za určitých okolností (stres, vysoký tlak, atď)môžu nastať zdravotné rizika. Treba dodržať informácie uvedené na prípravku. Zdôrazňujem to z toho hľadiska, že niektorí ľudia majú sklon k užívaniu vyšších dávok v nádeji na lepší účinok, ale často je výsledkom nepriaznivá odozva. Aj keď ide o prírodné povzbudivé prípravky, predsa len ovplyvňujú činnosť nervovej sústavy a srdca, a to treba brať v úvahu.
Verím, že naše prípravky Vám prinesú očakávaný efekt a pomôžu úspešne zvláduť náročnú prípravu. Dovoľte mi popriať Vám mnoho šťastia pri absolvovaní štátnic a všetko dobré do ďalšieho života.
3. 5. 2002 dňa 0:00