Janka, Bratislava 49:
Dobrý deň. Časopisy, ktoré Ste mi poslali sú vynikajúce - obsahujú výborné rady, usmernenia, čo je veľmi cenné - to sú skúsenosti spokojných členov - zákazníkov. Ďakujem Vám aj za doručenie 2. členskej karty Klubu zdravia WALMARK, ktorá bola pripojená k objednaným produktom. Keďže obsahuje rovnaké členské číslo, predpokladám, že sa jedná o duplicitné zaslanie. Moja otázka: Mám Vám túto novú členskú kartu zaslať späť alebo si ju môžem ponechať? (Pôvodnú 1. členskú kartu som obdržala nedávno.) Ďakujem Vám za promptné vybavovanie objednávok, ako aj za darčeky. Želám Vám krásne leto, nádhernú dovolenku a veľa zdravia, úspechov v pracovnom aj v osobnom živote. S pozdravom Jana Luc.
6. 7. 2006 dňa 11:38
Dobrý deň, sme veľmi radi a veľmi nás teší, že ste spokojná s našim časopisom. Členskú kartu si samozrejme môžete ponechať, nemusíte nám ju zasielať späť. Taktiež Vám prajeme krásne leto a veľa zdravia.
7. 7. 2006 dňa 0:00