Miriam, Revúca:
Dnes som si v lekárni kupovala Urinal Akut, pre diskomfort pri močení. V lekárni ma zaujala "zvýhodnená" ponuka balenia Urinalu 30 tbl. + dva malé balenia po 10 tabliet pri tom. Pracovník lekárne mi so slovami "že je to zvýhodnené o 10 tabliet, účtoval sumu 20€. Trocu ma to zarazilo, ale keďže som už dlhšiu dobu tento produkt nekupovala.... O to viac ma zarazila cena Vami ponúkaného 90 tbl. balenia + intímne utierky. Poraďte mi, či je možné už spomínaný produkt vrátiť do lekárne. Ďakujem.
23. 10. 2009 dňa 21:35
Dobrý deň, je nám ľúto, že máte takúto skúsenosť, ale tento problém treba riešiť priamo v lekárni kde ste výrobok kupovali. Lekárne si ceny určujú samé. Nakoľko sú to samostatné subjekty my do  ich cenovej politiky nemôžme vstupovať. Radi Vám však poskytneme naše služby cez dobierkový predaj, kde ako člen Klubu zdravia máte 7% zľavu na výrobkoch Walmark.
30. 10. 2009 dňa 8:16