🥳🧒🏻 Pripravte sa na Deň detí s Marťankami! Zľava až 45 % práve teraz TU. 🧒🏻🥳
Anonymné:
Čo by pomohlo pri Alzheimerovej chorobe.? Mama užíva Haloperidol je z neho stále unavená a ospalá, ďalej Tanakan, E vitamín a Pirabene? Prosím pani doktorka čo by ste doporúčali ešte doplniť prípadne akú životosprávu. Ďakujem pekne.
4.10.2006 dňa 14:17
Dobrý deň, v súčasnosti sú možnosti liečby Alzheimerovej choroby obmedzené, dôležité je aspoň spomaliť progresiu ochorenia. Podávanie Haloperidolu by ste mali skonzultovať s ošetrujúcim psychiatrom, či je vôbec potrebný, vzhľadom na jeho vedľajšie účinky. Tanakan je zložením Ginkgo bilobae, Pirabene zlepšuje mozgové funkcie, pôsobí stimulačne, preto sa nepodáva už večerná dávka. Je potrebné, aby Vaša matka mala pravidelné stimuly, mozgový tréning. Špecializované zariadenie pre pacientov s Alzheimerovou chorobou je v Sučanoch. Z výživovývh doplnkov odporúčam ešte Senior Spektrum.
15.10.2006 dňa 0:00