Lubica:
Chcela by som schudnut 3-4 Kg. Pomohlo by mi v tomto pripade uzivanie Viaredin tabletiek ? Chcela by som este vediet aka je odporucana denna davka tabletiek a popripade ci je ucinnejsie uzivanie kokteilu alebo tabliet ?Je potrebne na udrzanie pripadneho vahoveho ubytku stale uzivanie viaredinu? Ako dlho je mozne viaredin uzivat ?Dakujem za odpoved !
30. 1. 2004 dňa 7:27
Dobrý deň.
Otázky týkajúce znižovania hmotnosti sa na tejto stránke často opakujú, takže využijem časť odpovede, ktorá už bola použitá.
V portfóliu firmy existuje vynikajúci prípravok na chudnutie – Viaredin, ktorý sa dodáva na trh v práškovej a tabletovej forme.
Pravdou je, že nadváha a obezita predstavujú závažný problém súčasného sveta . Celosvetovo trpí nadváhou asi 100 miliónov ľudí a ich počet neustále narastá.
Vy však neuvádzate, koľko máte rokov, akú máte nadváhu takže zorientujte sa prosím v nasledujúcich číslach, podľa ktorých viete určiť, či ide o skutočnú nadváhu.
Stupeň nadváhy sa vyjadruje pomocou indexu telesnej hmotnosti BMI a jeho výpočet je veľmi jednoduchý. Telesnú hmotnosť v kilogramoch vydeľte druhou mocninou výšky v metroch.
Napr. osoba s váhou 70 kg a výškou 175cm
Výpočet BMI: 70 delené 1,75 na druhú = 70 delené 3,5 = 20
- BMI menej ako 18,5.................podvýživa
- BMI 18,5 – 24,9........................normálny stav
- BMI 25 – 29,9...........................nadváha
- BMI 30 – 34,9...........................obezita I. stupňa
- BMI 35 – 39,9...........................obezita II. stupňa
- BMI vyšší ako 40,0...................obezita III. Stupňa
Je potrebné si uvedomiť, že ak si človek zaumieni schudnúť, potrebuje tomu podriadiť celú svoju ďalšiu životosprávu. Viaredin je prípravok, ktorý významne prispieva k redukcii telesnej hmotnosti. Na rozdiel od ostatných prípravkov určených na chudnutie, obsahuje výťažok z indickej rastliny garcínie, ktorá obsahom kyselina hydroxycitrónovej pôsobí ako efektívna brzda apetítu a súčasne obmedzuje tvorbu a ukladanie tukov v tele.Dôležité je to, že Garcínia reguluje nadváhu bez vedľajších účinkov ( napr. nervozita, nespavosť, zrýchlený tep, depresie), spojených s pôsobením ďalších diét. Garcínia v kombinácii s karnitínom a chrómom vzbudzuje pocit sýtosti a potláča chuť na sladké.
Tablety je najlepšie užívať pred obedom, alebo olovrantom, pol hodiny pred začiatkom jedla. Koktailom možno nahradiť napr. obed, desiatu, alebo olovrant. Osoby citlivé na kofeín by koktail večer nemali užívať, vzhľadom k obsahu kofeínu, ktorý môže spôsobiť nespavosť.
KOKTAILOM SA NENAHRÁDZAJÚ VŠETKY JEDLÁ DENNE.
Za zdravý a bezpečný úbytok hmotnosti sa považuje jej zníženie o 0,5 – 1kg týždenne.
Okrem užívania produktov je dobré, ako som už spomínala dodržiavať zásady správnej životosprávy: - podľa možnosti nápoje nesladiť
- je potrebné vyvarovať sa energeticky koncentrovaným sacharidom, ako sú zákusky, torty, priveľa čokolády
- nahradiť mastné jedlá rybami, hydinou, teľacím mäsom
- obmedziť jedlo neskoro popoludní, resp. večer
- nezabúdať na aktívny pohyb, či už chôdzu, plávanie, beh, bicyklovanie
Prajem slnečné leto a veľa dobrej nálady.
21. 7. 2004 dňa 19:20