Monika:
Chcela,by som sa opýtať,či artro stop pomôže aj pri Chondropatii patelle. Ak nie aký prípravok je lepší?
8. 4. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

prípravky radu ArthroStop Vám môžu pomôcť aj pri tejto diagnóze, treba si však uvedomiť, že ich účinok je závisly od stupňa poškodenia a spôsobu užívania.
Účinné látky, ktoré obsahuje ArthroStop potrebujú svoj čas, aby sa zapojili do obnovy poškodených štruktúr a dostavil sa výsledok v podobe ústupu alebo zmiernenia prejavov poškodenia kĺbov a chrupavky.
Preto je potrebné tieto prípravky užívať 8 až 12 týždňov, pričom sú vhodné 2 kúry do roka. Táto schéma sa týka prípravku ArthroStop Plus (ten obsahuje až 1500 mg účinnej látky v dennej dávke), spolu s prípravkom A. Plus sa môže užívať aj ArthroStop prášok, ktorý zabezpečuje výživu kĺbov. Existuje aj prípravok ArthroStop tablety so zelerom, ten však pri tejto indikácii obsahuje nižšiu koncentráciu učinných látok.
ArthroStop nápoj je možné brať aj dlhodobejšie ako zdroj výživy kĺbov.
Ako som spomínal ArthroStop sa má užívať minimálne 8 až 12 týždňov, oproti iným liekom má však výhodu absencie vedľajších účinkov hlavne na tráviaci trakt a takisto pozitívny efekt trvá dlhšie - až 3-4 mesiace.
Tieto prípravky sa môžu užívať spolu s liekmi bežne používanými lekármi, pomáhajú práve znižovať množstvo analgetík, antireumatík a antiflogistík.
Doporučujem Vám pred užívaním prípravkov ArthroStop poradiť s ošetrujúcim lekárom, ktorý ak sú mu známe tieto prípravky resp. účinné látky, stanoví vhodný spôsob užívania.
Prajem Vám, ak sa rozhodnete pre tieto prípravky, aby priniesli očakávaný efekt a želám Vám všetko dobré.
26. 5. 2003 dňa 0:00