Katarína, Nitra:
Chcela by som sa opytat ako sa ma uzivat viaredin (pred jedlom, po jedle???) a kolko baleni je potrebne uzit aby sa dostavil pozadovany ucinok.
15. 5. 2003 dňa 0:00

Dobrý deň,

prípravok Viaredin sa doporučuje užívať medzi hlavnými jedlami, aby sa jeho pôsobením dosiahlo zníženie chuti do jedla a tým menšia potreba jedla. Môže byť dobrou náhradou desiat, olovrantov, prípadne večere. Neodporúča sa vyslovene ako náhrada hlavných jedál alebo jedla vôbec.
Doporučuje sa kombinácia koktailu s tabletami, napríklad 3x denne koktail + 3x denne tabletu po dobu jedného mesiaca, potom 2x 1 tabletu denne po dobu dvoch mesiacov. Dávkovanie treba upraviť k potrebe redukcie telesnej hmotnosti. Treba si uvedomiť, že ani Viaredin nie je žiadným zázračným prípravkom sľubujúcom okamžité získanie optimálnej línie. Výsledky štúdií poukazujú, že k viditeľným výsledkom dochádza po 3 mesiacoch užívania, ale je to individuálne. Ak potrebujete upraviť len pár kilogramov tak samozrejme užívanie bude kratšie. K úprave telesnej hmotnosti nestačí však len samotné užívanie prípravku Viaredin, ale je treba dodržiavať aj ostatné opatrenia, ktoré Vám tu predstavím.
Verím a prajem Vám, aby prípravok Viaredin splnil Vaše očakávania.

VIAREDIN
AKO EFEKTÍVNE SCHUDNÚŤ
Pre dlhodobejší úbytok nadbytočných kilogramov a následné udržanie ideálnej váhy sa odporúča dodržiavať pravidlá zdravého spôsobu života, vrátane cvičenia a správnych stravovacích návykov.
Dodržiavaním nasledujúcich jednoduchých krokov môžete bezpečne a efektívne schudnúť a udržať si ideálnu váhu.
1. Hlavnou zásadou pri chudnutí, by mala byť redukcia kalórií, ale nie hladovaním.
Prijímajte potraviny s vysokou nutričnou hodnotou, ktorá obsahuje relatívne viac bielkovín s malým množstvom tukov a tiež polysacharidy. Tieto pomáhajú udržiavať svalovú hmotu, zvyšujú energiu a podporujú maximálne spaľovanie tukov.
2. Ku svojej diéte pridajte viac vlákniny. Jej hlavným zdrojom je zelenina a cereálie.
3. Väčšina ovocia a zeleniny je nízkokalorická a pritom obsahuje veľa polysacharidov. Je to ideálna diétna strava.
4. Jedzte päť až šesťkrát denne, vrátane nízkotučných a desiatových jedál.
5. Dodržiavajte pitný režim. Denne by ste mali vypiť dva až tri litre tekutín, avšak nie sladených limonád a sirupov, ale predovšetkým vody, minerálky alebo nesladeného čaju. Džúsy bez cukru so sto percentným podielom ovocného extraktu je vhodné riediť vodou alebo sódou.
6. Obmedzujte príjem tukov na čo najmenšiu mieru. Tridsať percent z celkového kalorického príjmu je absolútne maximum pre udržanie zdravia, 10-20 percent je vhodné pre zníženie váhy.
7. Vhodný stravovací režim doplňte produktom Viaredin, a to pol hodiny pred jedlom a podľa odporúčaného dávkovania.
8. Pokúste sa cvičiť (napr. ľahký aerobik) každý deň cca 20-30 minút. Cvičenie núti telo k väčšej metabolickej výkonnosti a spaľuje tuky.
9. Jedlo dlho a dobre prežúvajte, je tak lepšie stráviteľné.
10. Odporúča sa podávanie kvalitného kombinovaného multivitamínu a multiminerálu.
11. Nevynechávajte raňajky.
12. Verte si – dokážete to !!


26. 5. 2003 dňa 0:00