Anonim:
Chcel by som vediet, či je pri chudnutí úpravou stravy a cvičením lepšie užívat Viaredin alebo l-carnitín.Viaredin obsahuje viac látok, ale v nizkych množstvách.
Ďakujem.
13. 3. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

Prípravky Viaredin boli vyvinuté podľa najnovších poznatkov z tejto oblasti a výber jednotlivých zložiek tomuto aj zodpovedá. Viaredin tablety a koktail obsahuje zložky, ktoré jednak umožňujú skutočné a fyziologické chudnutie a zároveň obsahuje látky, ktoré sú dôležité pre normálne fungovanie metabolizmu aj pri redukčnej diéte. Treba si uvedomiť, že správny a účelny proces získavania optimálnych mier je proces dlhodobý a vyžaduje si veľa úsilia zo strany spotrebiteľa. Počas straty prebytočných zásob tuku dochádza k určitým zmenám v metabolizme a preto je potrebné organizmus zásobovať potrebnými látkami. Preto rôzné rýchle diéty často vedú k strate dôležitých živín ako sú vitamíny a minerálie, čo má dopad na metabolizmus. A to nehovoríme o tzv. efekte jo-jo, kedy sa rýchlo navráti pôvodná hmotnosť.
Viaredin prípravky obsahujú spomínané látky v dostatočnom potrebnom množstve a pri dodržaní zásad užívania a ostatných opatrení(strava a cvičenie)vedú k dosiahnutiu požadovaných mier.
L-carnitín je látka, ktorá pomáha odbúravať tuk tým,že je akýmsi nosičom molekúl tuku resp. mastných kyselín do buniek, kde v štruktúrach známych ako mitochondrie dochádza k ich spáleniu. Zároveň dochádza k zvýšenej tvorbe energie a takto pomáha zbavovať organizmus nadbytočného tuku.Avšak samotný L-carnitín nerieši problém potlačania chuti do jedla, chuti na sladké a nedodáva potrebné vitamíny a minerálie.
Výhodou prípravkou Viaredin je možnosť kombinácie a tým prispôsobenie sa k priebehu chudnutia a osobnému a pracovnému tempu.
3. 4. 2003 dňa 0:00