Boris:
Ahoj, mam 40 rokov, 175/75,fajčím tak 15-20 cigariet denne a mám problém s nohami. Často ma bolia od kolien dolu a mám ich dosť studené resp. zima mi vadí. Zakúpil som si GinkoPrim a dúfam že pomôže zlepšiť môj zdravotný stav. Neviete mi poradiť čo by som mohol ešte urobiť resp. doporučiť vhodný produkt. Ďakujem.
7. 4. 2005 dňa 11:44
Dobrý deň,
bolestivosť končatín môže byť jedným z príznakov vzniku varixov - kŕčových žíl a to aj vtedy, keď kŕčové žily nie je vidieť.
Predpokladám, že pri množstve cigariet, ktoré vyfajčíte denne Vám budem úplne zbytočne popisovať riziko vzniku srdco - cievnych ochorení u fajčiarov.
Napriek tomu sme vďační, že dôverujete produktom našej spoločnosti a zakúpili ste si náš prípravok. Ak Vám môžem odporúčať vyskúšajte spolu s prípravkom GinkoPrim užívať aj Varixinal, ktorý tiež posiľňuje cievnu stenu a má dobrý účinok na krvné riečište. Produkty však nemajú okamžitý účinok, je potrebné ich užívať niekoľko týždňov, ideálna doba užívania je tri mesiace.
Fajčiari nevyhnutne potrebujú zvýšený prísun vitamínu C a iných antioxidantov, takže odporúčam užívať aj Megacéčko, prípadne produkt Selezin.
Krásny deň želá Walmark.
25. 4. 2005 dňa 11:51