Výživový doplnok

Hodnotené: ?x
Ohodnoťte tento produkt

Skráti dobu zaspávania

• pomáha zmierniť subjektívne pocity tzv. jet lag (pásmovej choroby)
  • prispieva ku skráteniu doby potrebnej na zaspanie

Cena: 12,10 €

poštovné od 2,7 €
objednávka od 30 € - poštovné ZADARMO!

• balenie
  • popis
  • zloženie
  • dávkovanie

Balenie a ceny

balenie Bežná cena Vaša cena Čo je to cena vo Wk Cena v bodoch Pridať
do košíka
Obj. č.: N328
90 + 90 tbl. zadarmo, 180 tbl.
dostupnosť: skladom
13,31 € 12,10 € 328 Wk

Všetky ceny sú vrátane DPH

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Užívať len pred predpokladanou  dobou spánku, pretože môže spôsobiť ospalosť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme,  pri teplote do 25°C.

1 tableta obsahuje:

Melatonin 1 mg

Zloženie:  fosforečnan vápenatý, rastlinná celulóza, kroskarmelóza, rastlinný stearát horečnatý, n-acetyl-5-methoxytriptanín

1-2 tablety denne pred spaním, zapiť vodou.

Priaznivý účinok na zmiernenie subjektívneho pocitu tzv. jet lag sa dosiahne pri príjme  minimálne 0,5 mg melatoninu tesne pred spaním prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto určenia.

Priaznivý účinok na zníženie času zaspávania sa dosiahne pri príjme 1 mg  melatoninu tesne pred spaním.

Charakteristika

Melatonin prispieva k zlepšeniu kvality spánku a napomáha zaspávaniu.

Hlavnou funkciou melatoninu je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia. Podáva sa ľuďom, ktorí pracujú v striedavých zmenách, alebo diaľkovým cestujúcim trpiacim tzv. jet lag (pásmovou chorobou).

Z vianočného katalógu odporúčame

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2015