A-SUN mýdlo s ichtamolom

Priemerné hodnotenie
Hodnotené: ?x
Ohodnoťte tento produkt

Zaisťuje vysoký hygienický štandard a napomáha zlepšeniu stavu pokožky pri kožných ochoreniach

• krémové mydlo
  • na každodenné použitie
  • 7 % ichtamolu

Cena: 2,95 €

poštovné od 2,7 €
objednávka od 30 € - poštovné ZADARMO!

• balenie
  • zloženie
  • dávkovanie

Balenie a ceny

balenie Bežná cena Vaša cena Pridať
do košíka
Obj. č.: v0467
100 g
dostupnosť: skladom
3,25 € 2,95 €

Všetky ceny sú vrátane DPH

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Ichthammol, Cetyl Alkohol, Glycerin, Cocoamide MIPA, Sodium Chloride, Hydrogenated Palm Glyceride, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, CAS 1709-70-2

Mydlo navlhčíme a vytvoríme hustú penu. Tú necháme pôsobiť na určených častiach pokožky asi 1-2 minúty a potom opláchneme. Používame denne i viackrát. Účinky závisia od použitej koncentrácie a času.

Charakteristika

A-SUN prírodné mydlo s obsahom 7% Ichtamolu – krémové

Mydlo A-Sun 7% zaisťuje vysoký hygienický štandard a napomáha zlepšeniu stavu pokožky pri kožných ochoreniach ako sú plesne, ekzémy, lupienka či akné.

Obsah prírodnej látky Ichtamolu a neprítomnosť dráždivých substancií poskytuje prirodzenú antibakteriálnu a antiseptickú ochranu pokožky, tlmí svrbenie a podráždenie. Je vhodné ku každodennému preventívnemu použitiu.

ICHTAMOL

Ichtamol se používa k pozitívnemu ovplyvneniu a prevencii niektorých kožných ochorení (napr. akné, mazotoku-soberhoea, psoriázy, rosacey, niektorých povrchových plesňových ochoreniach).

Ichtamol tlmí zápal, svrbenie, zmäkčuje zrohovatenú pokožku, má antiseptické, antibakteriálne a protiplesňové účinky, pôsobí proti tvorbe lupín. Ichtamol je nedráždivý, po jeho použití pokožka nie je citlivá na svetlo a je možné ho použiť pre všetky vekové kategórie. V krémových prírodných mydlách je obsiahnutý v koncentrácii 7%.

Mydlá boli s úspechom testované na dermatologických pracoviskách Českej a Slovenskej republiky. Použitie prírodnej látky Ichtamolu a neprítomnosť dráždivých substancií zaručuje vynikajúci účinok, vysoký hygienický štandard a skvelú regeneráciu pokožky.

produkty Valosun

Z limitovanej edície odporúčame

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2016