A-SUN mýdlo s ichtamolom

Priemerné hodnotenie
Hodnotené: ?x
Ohodnoťte tento produkt

Zaisťuje vysoký hygienický štandard a napomáha zlepšeniu stavu pokožky pri kožných ochoreniach

• krémové mydlo
  • na každodenné použitie
  • 7 % ichtamolu

Cena: 2,95 €

poštovné od 2,7 €
objednávka od 10 € - poštovné ZADARMO!

• balenie
  • zloženie
  • dávkovanie

Balenie a ceny

balenie Bežná cena Vaša cena Čo je to cena vo Wk Cena v bodoch Pridať
do košíka
Obj. č.: v0467
100 g
dostupnosť: skladom
3,25 € 2,95 € nemožno objednať
za Wk

Všetky ceny sú vrátane DPH

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Ichthammol, Cetyl Alkohol, Glycerin, Cocoamide MIPA, Sodium Chloride, Hydrogenated Palm Glyceride, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, CAS 1709-70-2

Mydlo navlhčíme a vytvoríme hustú penu. Tú necháme pôsobiť na určených častiach pokožky asi 1-2 minúty a potom opláchneme. Používame denne i viackrát. Účinky závisia od použitej koncentrácie a času.

Charakteristika

A-SUN prírodné mydlo s obsahom 7% Ichtamolu – krémové

Mydlo A-Sun 7% zaisťuje vysoký hygienický štandard a napomáha zlepšeniu stavu pokožky pri kožných ochoreniach ako sú plesne, ekzémy, lupienka či akné.

Obsah prírodnej látky Ichtamolu a neprítomnosť dráždivých substancií poskytuje prirodzenú antibakteriálnu a antiseptickú ochranu pokožky, tlmí svrbenie a podráždenie. Je vhodné ku každodennému preventívnemu použitiu.

ICHTAMOL

Ichtamol se používa k pozitívnemu ovplyvneniu a prevencii niektorých kožných ochorení (napr. akné, mazotoku-soberhoea, psoriázy, rosacey, niektorých povrchových plesňových ochoreniach).

Ichtamol tlmí zápal, svrbenie, zmäkčuje zrohovatenú pokožku, má antiseptické, antibakteriálne a protiplesňové účinky, pôsobí proti tvorbe lupín. Ichtamol je nedráždivý, po jeho použití pokožka nie je citlivá na svetlo a je možné ho použiť pre všetky vekové kategórie. V krémových prírodných mydlách je obsiahnutý v koncentrácii 7%.

Mydlá boli s úspechom testované na dermatologických pracoviskách Českej a Slovenskej republiky. Použitie prírodnej látky Ichtamolu a neprítomnosť dráždivých substancií zaručuje vynikajúci účinok, vysoký hygienický štandard a skvelú regeneráciu pokožky.

produkty Valosun

Z limitovanej edície odporúčame

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2015