Výživový doplnok so sladidlom
Marťankovia s Inulínom
Výživový doplnok so sladidlom

Marťankovia s Inulínom

Široké spektrum dôležitých vitamínov a minerálov s výraznou príchuťou lesného ovocia, navyše s obsahom rozpustnej vlákniny - INULÍNU!

€3,00
€6,00 50% Zľava
Pridať do košíka
Na sklade

MARŤANKOVIA S INULÍNOM

PODPORA IMUNITY NAŠÍCH NAJMENŠÍCH

MARŤANKOVIA s INULÍNOM

Cmúľacie tablety s príchuťou lesného ovocia pre posilnenie imunity a podporu optimálneho rastu detí. Okrem širokého spektra minerálov a vitamínov obsahuje každá tableta aj inulín -  prírodnú rozpustnú vlákninu.

30 cmúľacích tabliet s príchuťou lesného ovocia. Bez cukru, laktózy, lepku, umelých farbív a konzervantov.

PRISPIEVAJÚ K SPRÁVNEMU FUNGOVANIU IMUNITNÉHO SYSTÉMU

• Obsahuje zinok, vitamín C, D3, B6 a folát, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Jód prispieva k správnemu rastu detí.
  • Vitamín D3 prispieva k správnemu rastu a vývinu kostí u detí.

PRISPIEVAJÚ K SPRÁVNEMU FYZIOLOGICKÉMU RASTU A VÝVINU

• Kyselina listová, zinok, vitamín D3 a B12 zohrávajú úlohu v procese delenia buniek.
  • Zinok prispieva k správnej syntéze DNA.

PRISPIEVAJÚ K SPRÁVNEJ TVORBE KRVI

• Kyselina listová a vitamín B2 prispievajú k správnej tvorbe krvi.
  • Vitamín B12 a B6 prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek.

PODPORA ZRAKU

• Vitamín A prispieva k udržaniu dobrého zraku.

PODPORA BUNIEK

• Vitamíny B2, C, E a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Súvisiace články2

Afty pozná určite každý. Ide o malé, bolestivé vriedky v ústach. Afty sú veľmi nepríjemné najmä u detí, pretože spôsobujú bolesť pri jedle a rozprávaní, pálenie a rezanie. Začínajú ako jeden alebo viac pľuzgierikov, ktoré prasknú a zmenia sa vo vriedok. Afty síce nie sú infekčné, ale sú veľmi bolestivou komplikáciou bežných detských ochorení spôsobených zníženou imunitou.

Za zápalom priedušiek stojí vo väčšine prípadov vírusová infekcia, ako napríklad nachladnutie. Táto choroba môže mať buď akútnu, alebo chronickú podobu, pričom u malých pacientov ide najčastejšie o akútnu formu. Na vznik bronchitídy sú náchylnejšie deti, ktoré trpia ďalším ochorením dýchacích ciest (napr. astmou či sennou nádchou) alebo niektorými druhmi alergií. Zápal priedušiek viac postihuje aj predčasne narodené deti, ktoré nemajú dosiaľ plne vyvinuté pľúca a imunitný systém.