Výživový doplnok
Marťankovia Gummy s echinaceou limitovaná edícia
Výživový doplnok

Marťankovia Gummy s echinaceou limitovaná edícia

Marťankovia Gummy s echinaceou, obsahujú echinaceu, ktorá je  tradičná rastlina na podporu imunitného systému, pôsobí tiež ako antioxidant chrániaci bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi.

2x Vesmírna pečiatka vnútri balenia ako darček!

€7,64
€8,99 15% Zľava
Pridať do košíka
Na sklade.

• Chutné želatinové tablety na podporu zdravia, imunity a vitality
  • S echinaceou, vitamínom C a zinkom, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.
  • Kyselina listová a vitamíny C a B3 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.
  • Bez umelých farbív, sladidol, konzervantov, lepku a laktózy
  • Vhodné pre deti od 3 rokov
Marťankovia® Gummy s echinaceou sú chutné želatínové tablety, ktoré obsahujú odporúčané denné dávky dôležitých vitamínov na správny fyziologický rast a vývoj dieťaťa. Obsahujú extrakt z Echinacey purpurey, tradične používanej byliny. Obsahujú tiež vitamín C a zinok, ktoré pomáhajú podporovať zdravý imunitný systém.

Marťankovia® Gummy s echinaceou sú ochutení dvoma ovocnými príchuťami (jahoda a čerešňa). Obsahujú len prírodné farbivá.

V každom balení ako darček:
  • 1x Marťanskej pečiatka
  • 1x jedno z ďalších vesmírnych pečiatok

Podpora zdravia a imunity
  • Vitamín C, D3 a zinok prispievajú k správnej funkcii imunitného systému
  • Echinacea je tradičná rastlina, ktorá podporuje zdravý imunitný systém
  • Echinacea, vitamín C, E a zinokantioxidanty chrániace bunky pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi vznikajúcimi vplyvom znečisteného prostredia či vlastným metabolizmom tela

Vitalita
  • Kyselina listová a vitamíny C a B3 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania
  • Biotín (vitamín B7), vitamín C, B3 a B12 prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu
Denní/Denná dávka obsahuje: hmot./ 2 tbl.  % DRHP/RVH*
Echinacea purpurea
sušená rostlina/rastlina
(extrakt z rostliny/z rastliny min. 6:1 - 40 mg)
240,0 mg -
Vitamin C/Vitamín C 80,0 mg 100
Zinek/Zinok 10,0 mg 100
Vitamin B3/Vitamín B3 16,0 mg 100
Vitamin B12/Vitamín B12 2,5 μg 100
Vitamin D3/Vitamín D3 5,0 μg 100
Vitamin E/Vitamín E 12,0 mg 100
Vitamin K/Vitamín K 25,0 μg 33
Kyselina listová 200,0 μg 100
Biotin/Biotín 50,0 μg 100
* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno /
* % referenčnej výživovej hodnoty v 2 tbl.; - nie je stanovené

Zloženie: glukózový sirup, sacharóza, želatina/želatína, voda, kyselina L-askorbová, regulátor kyselosti/kyslosti (kyselina citronová/citrónová), echinacea extrakt, citrát zinečnatý/zinočnatý, D-alfa-tokoferyl acetát, aroma/aróma jahoda, nikotinamid/nikotínamid, koncentrát černé mrkve/ čiernej mrkvy , aroma třešeň/aróma češrešňa, barvivo/farbivo (rostlinná/rastlinná uhlíková čerň - příchuť třešeň/príchuť čerešňa), maltodextrin/maltodextrín, kokosový olej, kyanokobalamin/kyanokobalamín, cholekalciferol, fytomenadion, leštící/leštiaca  látka (karnaubský vosk), kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin/D-biotín.

Súvisiace články3

Afty pozná určite každý. Ide o malé, bolestivé vriedky v ústach. Afty sú veľmi nepríjemné najmä u detí, pretože spôsobujú bolesť pri jedle a rozprávaní, pálenie a rezanie. Začínajú ako jeden alebo viac pľuzgierikov, ktoré prasknú a zmenia sa vo vriedok. Afty síce nie sú infekčné, ale sú veľmi bolestivou komplikáciou bežných detských ochorení spôsobených zníženou imunitou.

14.02.2020 v 07.12

Ako podporiť detskú imunitu

Jeseň, zima, sychravo a detský kolektív predstavujú ideálne podmienky pre množenie vírusov a baktérií. Veľmi časté sú predovšetkým vírusové infekcie horných ciest dýchacích. Medzi typické prejavy patrí opuch nosovej sliznice, sekrécia z nosa, bolesť či škrabanie v hrdle a zvýšená teplota. Prvou zaťažkávacou skúškou deti prechádzajú pri nástupe do škôlky, kedy sa stretávajú s doteraz neznámymi mikroorganizmami. Imunita dieťaťa sa vyvíja a postupne sa posilňuje. Rodičia si často kladú otázku, či je možné detskú imunitu posilniť. My prinášame pár zaručených tipov, ako na to.

Aj u vás je zima tradične obdobím maródovania? Podobnú skúsenosť má väčšina mamičiek detí predškolského a školského veku, ktoré každú chvíľu chytia nejakú virózu. Čo robiť pre to, aby vaše deti neboli tak často choré? Podporte ich odolnosť prostriedkami, ktoré nájdete v prírode.