icon
Myco Clear je komplexný rad produktov, ktoré pomáhajú liečiť a predchádzať plesňovým infekciám a ktoré sa používajú na hygienu rúk a nôh náchylných na plesňové infekcie nechtov. Hubové (mykotické) ochorenia patria medzi časté zdravotné problémy. Každý druhý človek prekoná mykózu aspoň raz za život.
Trápi Vás bolesť päty?

Trápi Vás bolesť päty?

Bolesti päty sú veľmi častou ortopedickou ťažkosťou. Ochorenie päty pôsobí významné ťažkosti až práceneschopnosť. Bolesť veľmi podstatne obmedzuje našu pohybovú aktivitu a dokáže znepríjemniť život. Hlavným prejavom ťažkostí je silná bolesť v oblasti päty a jej okoliu, v chodidle, v priehlavku či v prednej časti nohy. Bolesť môže tiež vystreľovať do okolia päty či Achillovej šľachy. Najčastejšie sa pacienti pýtajú, čo je hlavnou príčinou týchto bolestí. Príčin môže byť veľa, od nadváhy až po nevhodnú obuv. Diagnostika patrí do rúk ortopédov, ktorí odporučia vhodnú liečbu.