Diskusia - Vážení priatelia!

Dovoľujem sa pripojiť k množstvu tých Vašich čitateľov, ktorí už vyslovili svoju spokojnosť s Vašimi produktami. Veľmi sa mi páči, že sa čo najviac opieratete o prírodu a prírodné lekárstvo. Vašou členkou som už niekoľko rokov a pozorne sledujem nové produkty, ktoré sú v ponuke.Kupujem si ich v lekárni podľa potreby. Keďže rada lúštim krížovky, tak som Vám tú predošlú poslala. Bolo pre mňa milým prekvapením, keď som bola medzi vylosovanými lúštiteľmi a okrem mnou zvoleného darčeka som obdržala ešte krabičku s novým výrobkom Vápnik-Horčík-Zinok AQUAMIN . multiminerálny komplex z morských rias. Podľa návodu som ho začala brať denne jednu tobolku celý mesiac. Dnes už môžem povedať, že je to malý zázrak. Tento komplex z morských rias maximálne vyhovuje môjmu organizmu. Takto náhoda prispela k tomu, že som si našla preparát, ktorému mienim ostať verná. Ďalšiu krabičku som si hneď kúpila v lekárni. Po troch mesiacoch môžem povedať, že sa to priaznivo odráža na stave mojich vlasov ale i pohyblivosti článkov prstov, nakoľko mám dedičné dispozície na kostné výrastky.

Teším sa na Vaše nové výrobky,. S poďakovaním a pozdravom
Mgr.Danica Janečková

Pridať príspevok

  • strata erekcie

    24.3.2014 9:37:30 Vlado
    Po 2. týždňovom užívaní Prostenal forte som úplne stratil erekciu- no hroznéé - okamžite prestávam užívať.

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.