Diskusia - Brusnice majú u detí pozitívny vplyv na močové cesty

Brusinky mají u dětí pozitivní vliv na močové cestyUž jeden pohár brusnicového džúsu denne môže znížiť počet opakujúcich sa infekcií močových ciest u detí až o 43 %.

Pridať príspevok

  • Príroda, brusnice

    27.5.2014 19:13:19 veronika
    Milujem brusnice, zvlášť v lete keď si chodievam do lesa a okrem šípok, si človek môže natrhať rôzne iné ovocie. Leto potom trávim zaváraním a sušením :) Príroda nám poskytuje toľko možností :) Keďže som tento rok nemohla veľmi chodiť do lesa kvôli zraneniu, tak som si Julii dokúpila ešte uroval megabrusinkový sirup, aby jej to trošku viac pomohlo pri jej zápale.
  • Prevencia

    28.4.2014 11:24:35 VeronikaR
    Myslím, že brusnice majú dobrý vplyv na močové cesty pre všetkých - od detí po starých ľudí. Ja sa snažím stále piť brusnicový čaj alebo si kupujem sušené brusnice. Prevencia pre mňa je dostatočný pohyb a dostatočné množstvo vody. Určite by som ako prevenciu nezanedbala hygienu a teplé oblečenie. Keď bol malý brat chorý, tak sme mu dávali k antibiotikám aj uroval brusnicový sirup. Odchytilo sa to našťastie pravdepodobne v začiatkoch, lebo mu v celej sile zápal nevypukol. Určite je aj dôležité, aby sa moč nezdražiaval, ale keď má človek nutkanie, tak nech si radšej odskočí.

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.