Diskusia - Kŕčové žily trápia takmer polovicu žien!

Možno i vy patríte k tým, ktorí denne pociťujú ťažobu v nohách, opuchy, pálenie, nočné kŕče či svrbenie. Mali by ste byť opatrní a váš problém liečiť. Podceňovanie prvotných príznakov, nestanovenie presnej príčiny problému a chybná liečba môžu viesť k zhoršeniu stavu.

Pridať príspevok

  • krcove zily

    8.5.2011 22:22:20 mária
    dobry den pani dasa a to mate krcove zily na nohach viditelne?a ten varixinal vam pomohol zmiernit bolest alebo odstranit tu kozmeticku vadu?
  • varixinal

    22.5.2010 8:13:49 Daša Uhrinová
    Roky mám problémy s kŕčovými žilami.Doktorka mi už pred 10 rokmi doporučovala operáciu.Počas tehotenstva som vďaka náhode prišla na to, že veľmi dôležitá je záťaž na nohy. Pokiaľ som mala možnosť chodievala som na túry do V. Tatier a po takých 2-3och 9 hodinových túrach som mala pokoj s nohami po celý rok. Momentálne mi na to akosi neostáva čas a už niet ani s kým. Tak som vyskúšala varixinal.Je to jeden najúčinnejší prípravok, ktorý je možné zadovážiť si aj bez predpisu,takže odpadá zabíjanie času o lekára na vypísanie receptu- ak Vám ho je ochotný vypísať.A tak nie som odkázaná sa niekoho doprosovať. Ide o moje zdravie a preto som veľmi vďačná,že niečo také ako je varixinal existuje. Ďakujem

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.