WAVITA cesta k zdraviu vašich zamestnancov

SK_B2B.jpg

Podporte zdravie svojich zamestnancov partnerským programom

Súčasným trendom medzi zamestnávateľmi je poskytovanie rôznych firemných benefitov, ako neoddeliteľnej súčasti motivácie a odmeňovania zamestnancov. Zamestnávateľ formou benefitov oceňuje loajalitu, pracovné nasadenie a stálosť svojich zamestnancov. Vďaka benefitom prispieva k stabilizácii firmy a minimalizuje fluktuáciu zamestnancov. Z nášho programu aktívnej starostlivosti o zdravie profituje ako zamestnanec, tak zamestnávateľ.

Investícia do zdravia sa vždy oplatí

Hneď za finančnou motiváciou sú pre zamestnancov rozhodujúce zamestnanecké benefity, prostredníctvom ktorých zamestnávateľ dokladá, že mu na zamestnancoch záleží. A na čom najviac záleží zamestnancom, resp. každému z nás? Odpoveď je jednoduchá. Najväčšou hodnotou je pre každého človeka zdravie. Umožnite teda svojim zamestnancom svoje zdravie chrániť a starať sa o neho prostredníctvom nášho partnerského programu.

Ako to celé funguje?

WALMARK ponúka stálu zľavu pre zamestnancov vašej firmy, ktorá dostane zľavový kód na nákup akýchkoľvek produktov z nášho e-shopu. V prípade prebiehajúcej akcie sa dokonca zľava ďalej navyšuje.

Príkl.: Firma dostane zľavový kód na 20 % zľavu. Súčasne prebieha akcia na prípravok podporujúci imunitu 15 %, zamestnanec získa vďaka svojmu zamestnávateľovi celkovú zľavu 35 % na tento konkrétny produkt.

Špecifické potreby zamestnancov

Máte zamestnanca so špecifickými potrebami? Sú napr. Vašimi zamestnancami fyzicky pracujúci muži? Nechajte im našimi špecialistami zostaviť balíček na mieru obsahujúci napr. produkty na podporu kĺbov a posilnenie svalov. Podnikáte v zdravotníctve alebo pracujú vaši zamestnanci v open space priestoru? Skúste balíček s produktmi na podporu imunity. Naši špecialisti zostavia balíček vždy konkrétnemu zamestnávateľovi podľa individuálnych potrieb jeho zamestnancov.

Kontaktná osoba:

Radka Marcalíková
+420 736 235 390
radka.marcalikova@walmark.cz

proc-u-nas_SK.jpg