Jedzte farebne  a budete fit
23.08.2018

Jedzte farebne a budete fit

Misa plná čerstvých plodov zo záhradky poteší nielen oko. Žiarivo červené rajčiny, nežne oranžové marhule, slniečkovo žltá paprika, tmavofialový baklažán a ďalšie farebné dobrôtky obsahujú prírodné pigmenty, ktoré v ľudskom tele pôsobia ako veľmi účinné antioxidanty. Tie možno bez nadsadenia prirovnať k elixíru zdravia a mladosti. Chránia totiž organizmus pred škodlivými účinkami voľných radikálov, pričom platí, že tento efekt sa ešte znásobuje kombináciou rôznych druhov antioxidantov. O dôvod viac, prečo sa zamerať na „dúhový jedálny lístok“.

Pohybom proti PMS a bolestivej menštruácii

Pohybom proti PMS a bolestivej menštruácii

Zakúšate každý mesiac doslova peklo? Nie ste sama. Až 50 percent žien zápasí pred začiatkom periódy s celým radom nepríjemných príznakov súhrnne označovaným ako premenštruačný syndróm. Niektoré z nich tieto prejavy prežívajú dokonca tak silno, že v tomto období nie sú takmer schopné normálne fungovať. Mnohé to však vnímajú ako „svoj údel“ a nijako to neriešia. Pritom existujú spôsoby, ako tieto ťažkosti minimalizovať.

13 efektívnych tipov, ako prestať s fajčením

13 efektívnych tipov, ako prestať s fajčením

Najmenej stokrát ste sa zaprisahávali, že cigareta, ktorú si práve zapaľujete, je definitívne tá posledná, ale o pár dní už zasa bolo všetko po starom? Skončiť s fajčením nebýva vôbec ľahké, často to nezvládne ani ten, kto to myslí smrteľne vážne. Nehádžte však flintu do žita. Máme pre vás niekoľko účinných tipov, vďaka ktorým sa závislosti od nikotínu zbavíte ľahšie a možnože aj natrvalo.

Časopis KZW august 2018
15.08.2018

Časopis KZW august 2018

Vážení a milí priatelia, leto buď pochválené, ale teraz je pred nami jeseň, uvarte si preto čaj alebo kávu a urobte si chvíľku pohody s časopisom Klubu zdravia. V augustovom čísle nájdete veľa zaujímavých článkov, napríklad o vitamínoch, kulturistike, návrate do školy, ale môžete sa tiež zamerať na predstavenie nových produktov ako sú Marťankovia alebo Sinulan

Doprava zdarma!
09.08.2018

Doprava zdarma!

S novým e-shopom sme pre Vás tiež pripravili dni dopravy zdarma. Využite túto ponuku a pri objednávke nad 12 € neplaťte poštovné.

Novinka! Podpořte zdravie dýchacích ciest
02.08.2018

Novinka! Podpořte zdravie dýchacích ciest

Jedinečná kombinácia bylinných výtažkov vo forme tabliet a sirupu.

Pred zápalom priedušiek nevaruje iba kašeľ
27.07.2018

Pred zápalom priedušiek nevaruje iba kašeľ

Bronchitída, čiže zápal priedušiek, sa rozvíja náhle, väčšinou po predchádzajúcom nachladnutí. Na vine sú premnožené vírusy alebo baktérie, ktoré majú za následok hromadenie hlienov spôsobujúcich kašeľ.