Walmark získal ocenenie Superbrands

Walmark, spol. s r.o. získala ocenenie od medzinárodnej organizácie Superbrands, ktorá ju zaradila medzi najvýznamnejšie značky na slovenskom trhu, ktoré spĺňajú podmienky pre priznanie štatútu Superbrands.

30.11.2006

Nezávislá rada tvorená odborníkmi z oblasti marketingu, reklamy a odborných médií tak ocenila značku Walmark a odovzdala jej štatút Superbrand SR. Organizácia Superbrands oceňuje značky v 40 krajinách sveta.

Zoznam spoločností – držiteľov superznačky je zoradený v knihe Slovenské Superbrands, ktorej bola vydaná v októbri 2006. Publikácia informuje o výnimočných značkách v krajine. V rámci distribúcie kniha putuje k stovkám manažérov, reklamných a marketingových pracovníkov, na Slovensku,  k 300 predstaviteľom vybraných spoločností.

 Toto ocenenie potvrdzuje, že reklamné a marketingové kampane spoločnosti boli dobre smerované a verejnosťou prijaté.

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.