Poznáte nás dobre?

Byť členom Klubu zdravia a dober poznať naše produkty sa vyplatí. Určite to potvrdia aj výhercovia súťaže o prístroje SodaStream z jarného čísla nášho časopisu.

15.9.2012

Aj tentokrát Vás pozývame súťažiť. Výherca získa kvalitný tlakový hniec Bio Exkluziv+ od firmy Tescoma a pre ďalších päť vyžrebovaných účastníkov máme pripravené balíčky plné zdravia Walmark.

Výherca súťaže:

Lenka Obtulovičová, Bratislava

Výhercovia produktových balíčkov:

1. Daniela Prosňáková, Stupava
  2. Erika Pavúková, Pohronská Polhora
  3. Ivana Tarajová, Tvrdošín
  4. František Velecký, Rožňava
  5. Sabína Babková, Lesenice

Výhercom srdečne gratulujeme!

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016