Vážení

posielam Vám moje skúsenosti s produktmi Santoin.
Mám dosť problematické zuby, často sa mi zapaľovali ďasná. Už dávnejšie som objavila vo Vašej ponuke produkty Santoin. Najprv som začala používať zubnú pastu a potom som k nej pridala aj ústnu vodu. Veľmi som prijala účinné zložky čínskej liečivej rastliny Macleya cordata, lebo vlastne vo Vašich výrobkoch uprednostňujem liečenie prírodnými produktami. Tiež sa mi páči aj príjemná chuť. Zápal ďasien mám pod kontrolou, krvácanie celkom ustúpilo. A svieži dych po ústnej vode tiež oceňujem. Takže len dobré skúsenosti, ďakujem za Santoin.
Prajem pekný deň, veľa úspechov vo Vašej prospešnej práci pre naše zdravie.
Dlhoročná členka Vášho klubu: Mária SCHWARCZOVá

6.4.2011

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016