Dobrý deň

mám 47 rokov, pracujem ako učiteľka ZŠ a som niekoľkoročnou členkou klubu zdravia. Vaše produkty si zvyknem objednávať jednak na dobierku, ale najmä si ich kupujem v lekárňach vo Svite alebo v Poprade (najmä vitamíny a koenzým Q 10). Napriek tomu, že som už takmer štyri desaťročia športovkyňou - vytrvalostnou bežkyňou, choroby sa mi nevyhýbajú, čo zrejme súvisí i so skutočnosťou, že som alergička. Keď som pred časom (jar 2010) ochorela, tak som sa radila s mojím praktickým lekárom  čo robiť, aby som čo najdlhšie vydržala zdravá. Odporučil mi ImunActiv s komentárom, že počas obdobia , keď ho užíval jeho syn, vydržal bez ochorenia. Tak som to skúsila i ja, a oplatilo sa.

Počas horúcich letných dní a pomerne dobrého jesenného počasia som však na ImunActiv zabudla. Stačilo však prudké ochladenie - a pred dvoma týždňami sa choroba sa ohlásila opäť. A ja som si opäť spomenula na ImunActiv - škoda, že neskoro...

Počas dvoch týždňov strávených v posteli " s nepriateľkou chorobou" som si uvedomila, že takéto zabúdanie sa mi vypomstilo. Navyše, konečne som si poriadne prečítala i Váš vernostný program (ktorý som doteraz na vlastnú škodu vôbec nevyužívala!) a informácie o možnostiach nákupu za Wk. Verím, že ako poučenie mi to stačilo - radšej investovať do prevencie ako riskovať práceneschopnosť a neprítomnosť v zamestnaní.  S pozdravom RNDr. Danica Božová

5.4.2011

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016