Walmark má nový web

Akciová spoločnosť Walmark, najväčší výrobca doplnkov stravy v ČR, uviedol do prevádzky svoje nové korporačné webové stránky.

12.9.2005

Nové webové stránky majú ponuku pracovných miest integrovanú s internetovým serverom job.cz, časť pre novinárov, internetový obchod a informujú o spoločnosti, produktoch a o Klube zdravia Walmark. Očakáva sa, že v návštevnosti porazia pôvodné stránky, ktoré mali takmer 100.000 unikátnych užívateľov mesačne. Nové webové stránky si môžete prečítať v 10 jazykoch (česky, anglicky, nemecky, rusky, slovensky, poľsky, maďarsky, rumunsky, ukrajinsky a litovsky). Autorom designu stránok je brnianska spoločnosť webProgres, ktorá vo výberovom konaní porazila takých súperov, akými sú napr. PeckaDesign alebo iMagic.

Walmark, najväčší český výrobca vitamínov a doplnkov stravy, pôsobiaci na domácom trhu už 15 rokov, dnes funguje ako medzinárodná spoločnosť. Svoje dcérske spoločnosti má na Slovensku, v Poľsku, v Maďarsku, v Rumunsku,  Ukrajine a najnovšie aj v Litve. Už niekoľko rokov firma deklaruje svoju strategickú orientáciu na oblasť farmácie a po predaji poľnohospodárskej divízie v roku 2001 a významnej časti aktív nápojovej divízie v závere roka 2004, sa teraz plne koncentruje na trh doplnkov stravy a voľne predajných liekov. V roku 2001 sa firma transformovala na akciovú spoločnosť, ktorá má aktuálne 9 akcionárov – tuzemských fyzických osôb.

Konsolidovaný obrat skupiny WALMARK za rok 2004 dosiahol 3,1 mld. Kč, z toho 38 % pripadá na tržby realizované v zahraničí.

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.