Dobrý deň,

Obdržala som ďalšie číslo časopisu "klub zdravia" a musím sa priznať, že ho hltám pohľadom jedna radosť : ) už neraz mi dal cenné informácie do života a pomohol mi s riešením rôznych problémov  tak, ako výrobky SANTOIN. Aj preto som sa Vám rozhodla napísať. Trpela som citlivosťou ďasien, odhalenými krčkami na zúbkach. Ale od kedy používam zubnú pastu SANTOIN, problémy sa vytratili a nemám problém miešať rôzne jedlá, chute a dopriať si všetko, na čo mám chuť : ) Dokonca som spojila príjemné s užitočným. Vyriešila som problém a robím si radosť darčekmi z vernostného programu.  SANTOIN má len jednu chybu a to, že ho nie je dostať vo všetkých krajinách európy.

S prianím pekného dňa Zuzana Jaskova

6.2.2011

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.