Zapojte sa aj vy do unikátneho projektu na pomoc chorým deťom!

8.6. -12.6.2010 vo vašich mestách!    Na bicykli deťom je názov medzinárodnej cyklo túry, ktorej cieľom a hlavnou myšlienkou  je pomôcť podporiť boj so zákerným a vážnym detským onkologickým ochorením, ktoré komplikuje život deťom aj ich rodinám.

8.6.2010

Je to jedinečná akcia, ktorá sa svojim charakterom i medzinárodným rozsahom určite zaradí medzi významné  projekty na Slovensku i v Čechách.

Cyklistický pelotón na čele so svetoznámym jazdcom na vysokom bicykli Josefom Zimovčákom pôjde cez celú Slovenskú a Českú republiku. Trasa cyklistického maratónu je rozdelená do 12 etáp. V cieľových mestách Košice, Banská Bystrica, Bratislava, Brno, Olomouc a Praha budú odovzdané miestnym oddeleniam onkológie symbolické šeky so sumou, ktorá sa vyzbiera vo verejnej zbierke.  V týchto mestách je tiež pripravený zábavný  program pre všetkých účastníkov  a návštevníkov. Walmark pre vás pripravil Poradne zdravia, kde si môžete nechať zmerať krvný tlak a tuk v tele, získať mnoho zaujímavých informácií k riešeniu zdravotných ťažkostí a vyhrať skvelé darčeky!   

Viac informácií nájdete na www.cyklistidetom.sk ( možnosť prekliku na stránku)

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.