Klub zdravia Walmark

Publikované: 05.11.2013

výživové doplnky, kĺby, chrípka, vitamíny, minerály

Poslaním firmy Walmark je poskytovať inovatívne produkty špičkovej kvality a služby v oblasti starostlivosti o zdravie, aktívne propagovať zdravý životný štýl a viesť našich zákazníkov k zodpovednému prístupu k vlastnému zdraviu, ktoré je základným predpokladom kvalitného a aktívneho života.

Sme  firmou, ktorá sa vďaka priazni, vernosti a uznaniu zákazníkov stala najvyhľadávanejším výrobcom doplnkov stravy v krajinách strednej a východnej Európy a svoje produkty vyvážame do európskych štátov a svetových krajín.
Vaša dôvera je tým najcennejším, čo by sme si mohli priať. Preto vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme, dodržujeme pevne stanovené princípy.

Svoju prosperitu dosahujeme výhradne poctivým a etickým spôsobom.

Staňte sa členom  Klubu zdravia Walmark a získajte:

• 10% zľava z bežnej ceny na všetky výrobky Walmark
  • časopis o zdraví a zdravom životnom štýle BEZPLATNE
  • špeciálne akcie so zľavou

Zaregistrujte sa, stačí vyplniť jednoduchý formulár,
a môžete výhody okamžite čerpať  aj Vy!

Členstvo v Klube zdravia Walmark je úplne bezplatné a z členstva nevyplývajú žiadne povinnosti. Stanovy Klubu zdravia Walmark nájdete tu.