Starajte sa o zdravie a získajte koruny naviac!

Ak sa chcete dobre starať o svoje zdravie a naviac získať koruny na ďalšie nákupy, teraz môžete získať oboje naraz. S výrobkami spoločnosti Walmark totiž získate hneď dve výhody.

11.9.2008

Prvou je nezanedbateľný fakt, že získate kvalitný produkt, spĺňajúci podmienky tzv. správnej výrobnej praxe (GMP). Je to široké spektrum pravidiel vyžadovaných pri výrobe liečiv, ktoré sú omnoho prísnejšie ako legislatívne požiadavky na výrobu potravín či doplnkov stravy. Druhá výhoda je bonus vo forme ,,Walmark-korún“, na ktoré nepotrebujete peňaženku ani pokladničku a za ktoré môžete získať ďalšie produkty alebo reklamné predmety. A ako tieto výhody získať? Veľmi jednoducho. Kúpte si akýkoľvek výrobok spoločnosti Walmark a zašlite na jej adresu čiarový kód z tohto výrobku. Každý produkt má pridelenú určitú bodovú hodnotu. Tieto body sa vám budú zbierať na vašom osobnom konte a  môžete ich použiť na ďalší nákup výrobkov priamo u výrobcu v Klube zdravia Walmark. Tomu sa hovorí návratná investícia!

Takže – kúpite a vlastne si sporíte. Stačí len zaregistrovať sa ako člen Klubu zdravia Walmark, čo možno urobiť na stránke www.klubzdravia.sk alebo písomne na adrese Walmark s.r.o., P.O.BOX A-70, 010 90 Žilina. Budete zaradení do databázy Klubu zdravia a budete mať možnosť využívať výhody bezplatného členstva.

Nevyhadzujte preto čiarové kódy na výrobkoch od Walmarku. Každý má pridelený bonus rôznej hodnoty. A hodnotu treba znásobovať!

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016