Raketa s vitamínmi do detských domovov

Na Zemi sú deti - Zem vesmírom letí - Nekrúžia ním len samé atómy - Hviezdy ukrývajú - Aj deti, čo sa hrajú - Možno tak isto ako my.

20.6.2008

Tú známu pesničku z filmu Spadla z oblakov takmer všetci poznáme. Čo má však spoločné s témou detských domovov a obdarúvaním? Aj deti z detských domovov sú pre niektorých ako z iného, vzdialeného sveta. Pritom je jasné, že ony z oblakov nespadli. Žijú tu s nami, v našom svete, len z rôznych dôvodov nemajú to šťastie vyrastaťv rámci vlastnej rodiny...

Pre Walmark sa už stalo tradíciou deti z detských domov obdarúvať, a to multivitamínmi najmä z ,,vesmírneho“ radu známych Marťankov. Aj tento rok zástupcovia firmy rozniesli tieto obľúbené detské multivitamíny v hodnote 350-tisíc korún do 85 detských domovov.

 Plné detí - Sú tie svety - O ktorých každý večer sníme - Raz sadneme - Do rakety - A za nimi poletíme.

Nuž, pomyselná, plne naložená raketa už odštartovala...

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.