Marťankovia opäť v školách!

Tento rok sa Marťankom podarilo zozbierať veľké množstvo škatuliek od ich multivitamínov. Robili to s jasným zámerom, aby ich mohli poslať deťom a oni z nich vyrobili niečo originálne a zábavné.

20.6.2008

Vyhlásili preto „Marťankovskú supersúťaž“ a informácie o nej zaslali až do 2000 slovenských škôl. Netrpezlivo čakali na odpovede. Úlohou pre detské kolektívy bolo vymyslieť odpoveď na otázku: „Čo by ste postavili keby ste mali 4000 škatuliek od multivitamínu Marťankovia?“

Deti sa tejto úlohy zhostili naozaj zodpovedne. Zaujímavé projekty prišli až zo 65 škôl. Marťankovia vybrali 3 najlepšie nápady. Vybrané školy potom svoj projekt  zrealizovali a zaslali nám fotodokumentáciu. Úloha, ktorú Marťankovia vymysleli bola veľmi náročná na čas, predstavivosť i prácnosť. No zostrojovanie projektov sa deťom naozaj vyplatilo. Víťazi zo Základnej školy na Rozmarínovej v Komárne získali školské pomôcky v hodnote 50 000,- Sk. Na druhom mieste sa umiestnila Základná škola, Energetikov v Prievidzi a tí získali školské pomôcky v hodnote 10 000,- Sk. Tretie miesto patrí Základnej škole na Komenského v Rožňave s výhrou v hodnote 5000,- Sk. Okrem toho sa Marťankovia rozhodli odmeniť všetky triedy, ktoré sa do súťaže zapojili a zaslali im „marťankovskú pozornosť“ v podobe detského multivitamínu od spoločnosti Walmark.

A ako vyzerajú víťazné projekty? Posúďte šikovnosť našich detí sami.

                                             

Diskusia

Počet reakcií: 0

Buďte prvý, kto vloží svoj názor do diskusie.

Vstúpiť do diskusie

ShopRoka 2017   ShopRoka 2016

 

Vytlačiť


Walmark a.s., Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Ostravě , oddíl B, vložka 2501, IČO: 00536016, DIČ: 4020078216
Informácie pre platbu kartou:
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.