Rodiny, poďte súťažiť na bicykloch!

Rodiny, poďte súťažiť na bicykloch!

Publikované: 23.07.2007

Zobrazenie: 0

Súčasťou osláv 15. výročia spoločnosti Walmark s.r.o. Žilina budú aj rodinné športové preteky pod názvom ČSOB Family Cup s Walmarkom – preteky na horských bicykloch. Podujatie sa bude konať v sobotu 8. septembra 2007 a môže sa ho zúčastniť ktorákoľvek rodina z celého Slovenska.

Trojčlenné družstvá zostavené z dvoch alebo troch generácií priamych príbuzných (napr. deti a rodič, resp. deti, rodič, starý rodič, alebo jedno dieťa a dvaja rodičia, resp. vnuci a starý rodič) sa stretnú v Pavčinej Lehote v Demänovskej Doline v Nízkych Tatrách. Podrobnosti, pravidlá a prihlášky možno nájsť na www.familycup.sk.

Ako budú prebiehať preteky na horských bicykloch ČSOB Family Cup s Walmarkom v Pavčinej Lehote?

Predbežný program :

Family Cup8,00-9,30 hod – Registrácia účastníkov. Pre tých ktorí si neprinesú vlastné bicykle, možnosť požičania si. K dispozícii budú bicykle tak pre deti, ako aj dospelých.

10,00 hod – Štart pretekov podľa vekových kategórii. Pôjde o nenáročnú trať po lesnom chodníku. Deti do 5 rokov cca 200 m (môžu mať na bicykli prídavné kolieska a sprevádzať ich môžu rodičia). Deti do 12 rokov cca 600 metrov, ženy cca 3 km a muži 5 km. Dĺžka trate bude upresnená a tiež bude na www.familycup.sk.

12,30-14,00 hod – Spoločný obed

13,30-16,00 hod – Jazdenie na 1. horskej bobovej dráhe, najmodernejšej na Slovensku. Účastníci Family Cup budú mať dve jazdy zdarma. Súčasne možnosť zjazdiť si na štvorkolkách (tiež zdarma). Do okolia sa dá ísť aj na peknú túru. Len 6 km z Pavčinej Lehoty je do Jasnej, kde sa dá lanovkou vyviezť na Chopok. Verme, že budú rásť aj huby a lesné plody.

16,00 hod – Slávnostné vyhodnotenie výsledkov, odovzdávanie medailí víťazom jednotlivých vekových kategórii, pohárov najlepším rodinám, pričom rodiny z Walmarku budú vyhodnotené aj samostatne. Žrebovanie vecných cien všetkým rodinám, ktoré sa zúčastnia pretekov. Hodnota cien v tombole bude cca 80 000 Sk (napr. digitálne fotoaparáty, športové potreby, oblečenie na bicykel, poukážky na cukor, cement, víkendové pobyty a pod.)

17,30 hod – Posedenie pri ohni pre tých, ktorí zostanú v Pavčinej Lehote na víkend (nie je v cene štartovného).

Pozn. : Rodiny z Walmarku štartovné neplatia.

Možnosť ubytovania: Hotel Bystrina a Poľovník. Účastníci Family Cup dostanú zľavy. Podrobnosti nájdete taktiež na www.familycup.sk.