icon
Cetebe® predstavuje komplexnú podporu imunitného systému, a to nielen v dobe zvýšeného výskytu respiračných infekcií. Normálne fungujúci imunitný systém môže organizmus chrániť pred vírusmi, baktériami a mikróbmi. Vitamín C s postupným uvoľňovaním, vitamín D a zinok sú overenou a spoľahlivou kombináciou látok na podporu zdravia imunitného systému. Vďaka Technológii časových perličiek™ navyše dochádza k efektívnejšiemu využitiu vitamínu C pre ľudský organizmus. 
Viete, ako regenerácia súvisí s imunitou? Aktivujte si s nami imunitný systém
05.03.2024

Viete, ako regenerácia súvisí s imunitou? Aktivujte si s nami imunitný systém

V období zvýšeného výskytu respiračných ochorení je veľmi pravdepodobné, že sa nakazíme vírusom a naša imunita bude musieť niekoľko dní bojovať s dôsledkami infekčného ochorenia. Spolu so všeobecnou lekárkou sme sa zaujímali o to, ako naštartovať imunitný systém po zime a prečo je regenerácia pre náš imunitný systém dôležitá.

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 2795
Ohrozuje COVID aj náš mozog?
14.12.2021

Ohrozuje COVID aj náš mozog?

V súvislosti s ochorením COVID sa do popredia dostáva čoraz viac informácií o jeho dlhodobých následkoch (známych ako syndróm long COVID), kde značné percento ľudí chorých na COVID-19 pociťuje dlhotrvajúce príznaky, a to po dobu najmenej tri až štyri mesiace po infekcii. Čo sa na začiatku považovalo primárne za ochorenie dýchacích ciest, sa dnes vníma aj ako veľký nepriateľ pre náš mozog. Prečo je to tak?

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 5181
Kráska zvaná echinacea alebo zázrak na imunitu
16.03.2020

Kráska zvaná echinacea alebo zázrak na imunitu

Trvalka echinacea purpurea je známa skôr pod svojím slovenským názvom echinacea purpurová. Echinacea je trváca rastlina, ktorá sa pestuje nielen pre svoje dekoratívne kvety, ale aj pre svoje liečivé účinky. Ide o rastlinu vysokú cca 80-100 cm, ktorá sa od júna do septembra pýši purpurovými kvetmi s čiernym stredom. Účinky echinaceya sú rozsiahle. Používa sa pri prechladnutí, ako podpora horných dýchacích ciest, ale aj pri kožných problémoch. 

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 30318
Imunitu treba podporovať  aj v lete!
15.05.2018

Imunitu treba podporovať aj v lete!

O imunite sa najčastejšie hovorí v chladných mesiacoch, keď za oknom zúri nevľúdne počasie a vzduchom poletujú bacily.

Prečítajte si viac
Zobrazenie: 50