icon
Biopron® ponúka vysoko kvalitné produkty obsahujúce živé mikroorganizmy, ktoré spĺňajú prísne požiadavky vrátane preukázanej životaschopnosti a odolnosti voči kyselinám. Široká škála produktov pokrýva rôzne potreby a cieľové skupiny.

Podkategórie

Účinná pomoc pri zažívacích ťažkostiach
04.02.2021

Účinná pomoc pri zažívacích ťažkostiach

Máte po jedle vždy pocit nafúknutého, plného brucha alebo bolesti v nadbruší? Nepríjemné tráviace ťažkosti vás môžu unavovať, môžete pociťovať nevoľnosť, pálenie záhy alebo nechuť do konzumácie ďalšieho jedla. Čo pomáha pri dyspepsii a aká je jej liečba?

Čakáte bábätko? Informácie, ktoré by ste mali vedieť
14.12.2020

Čakáte bábätko? Informácie, ktoré by ste mali vedieť

Všade naokolo je dostupných množstvo informácií, čo robiť a čo kupovať, ak čakáte bábätko alebo máte doma novorodenca. Máte toho už možno plnú hlavu a možnože stále vyhľadávate nové a nové informácie. V oboch prípadoch odporúčame prečítať si tento článok. Nájdete v ňom užitočné informácie, čo robiť v prípade, ak má vaše dieťatko hnačku, a ako podporiť jeho prirodzenú imunitu organizmu.

Jedálniček pri črevnej chrípke
21.04.2020

Jedálniček pri črevnej chrípke

Gastroenteritída, ľudovo povedané črevná chrípka. Cez svoje označenie nemá gastroenteritída s chrípkou žiadnu spojitosť, býva len takto označovaná. Gastroenteritída je zápal žalúdka a čriev, sprevádzaný vracaním a hnačkou. Ochorenie spôsobujú vírusy, baktérie alebo parazity, ktoré do organizmu môžu preniknúť najčastejšie prostredníctvom skazeného alebo nesprávne pripraveného jedla. Aj keď ide o ochorenie dobre liečiteľné, je dobré vedieť, ako na ne. Základom liečby je totiž dostatok tekutín a vhodná strava. Čo jesť a piť pri črevnej chrípke, aby sme boli čo najskôr fit?

Zobrazenie: 2000
Oslávte s nami Svetový deň zdravia
07.04.2020

Oslávte s nami Svetový deň zdravia

„Zdravie nie je všetkým, ale bez zdravia je všetko ničím.“ Arthur Schopenhauer

Podpora imunity v období zvýšeného výskytu infekcií
21.03.2020

Podpora imunity v období zvýšeného výskytu infekcií

Ako podporiť obranyschopnosti organizmu v období zvýšeného výskytu infekcií? Čo môžem urobiť na podporu imunity? Ktoré výživové doplnky sú na podporu imunity najvhodnejšie?

Crohnova choroba, tichý a nenápadný nepriateľ čriev
18.03.2020

Crohnova choroba, tichý a nenápadný nepriateľ čriev

Bolesti brucha, krv v stolici, hnačka či úbytok na váhe, to sú najčastejšie príznaky Crohnovej choroby. Priebeh je pomalý a nenápadný, ale o to zradnejší. Crohnova choroba patrí k zápalovým ochoreniam tráviacej trubice s neznámou príčinou vzniku. V súčasnosti nemožno Crohnovu chorobu úplne vyliečiť. Aj keď príčina ochorenia zatiaľ nebola jednoznačne preukázaná, je isté, že vplyv má rad faktorov. Ako jej nešpecifické počiatočné príznaky odhaliť a možno tomuto zradnému ochoreniu predísť?

Črevná chrípka u detí, na čo si dať pozor
18.03.2020

Črevná chrípka u detí, na čo si dať pozor

Črevná chrípka je pomerne bežné ochorenie. Ak na črevnú chrípku ochorejú deti, neradno ochorenie podceňovať. Nutné je dbať predovšetkým na dostatočný pitný režim, pretože črevná chrípka môže spôsobiť veľmi závažnú dehydratáciu organizmu. Práve deti sú častými pacientmi s touto diagnózou. V detskom kolektíve sa ľahko šíria vírusy a baktérie spôsobujúce črevnú chrípku, ktorá malým pacientom a ich rodičom spôsobí veľmi nepríjemné dni. Aké sú prejavy ochorenia a aké dodržiavať zásady, aby bol detský pacient čo najskôr fit?