Motivačná sada na rok 2020

Motivačná sada na rok 2020

Publikované: 20.01.2020

Zobrazenie: 104

Ako inak začať nový rok ako s novým kalendárom, diárom a možno tiež nejakým tým predsavzatím?

Aby začal váš rok, čo najlepšie pripravili sme pre vás "motivačný sadu" na rok 2020. Nebojte sa ... nebudeme vás hecovať k nesplniteľným úlohám, iba vám pomôžeme s plánovaním a s podporou lásky k sebe samej/samému.

Dúfame, že vám nová sada produktov na rok 2020 pomôže s plnením vašich cieľov, ale tiež obyčajným plánovaním súkromných alebo pracovných aktivít... Je len na vás či si vyberiete variantu pre ženu či muža a ako s ňou ďalej naložíte. Poďte sa teraz spoločne s nami pozrieť na 5 nových produktov.
 
 
  1. Kalendár - kalendár je základ pre každý rok a ten náš kalendár je vhodný na nástenku do kancelárie, ale aj na skrinku do fitka.
  2. Mini kalendár do peňaženky - Malý kalendár by nemal chýbať v žiadnej peňaženke. Aj napriek tomu, že máme všetci mobil, niekedy sa taká tlačená verzia malého kalendára môže hodiť!
  3. Plánovač - Nie sme zástancovia novoročných predsavzatí, ale ak si ich chcete predsa len dať, radi vám s nimi pomôžeme! Zapíšte si na jednotlivé riadky plánovača činnosti, ktoré chcete vykonávať pravidelne a jednoducho si škrtajte políčka v dňoch, kedy ste naplánovanú činnosť riadne vykonali.
  4. Úkolníček - Aj na vás všetci chrlia plno úloh a vy pomaly ale isto na všetko zabúdate? Nebojte sa, zapisujte si postupne úlohy na náš "ÚKOLNÍČEK" a po ich splnení pridajte fajku. Ak vám dôjde miesto ... jednoducho si vytlačte nový!
  5. Podložka veľkosti A3 na stôl - Začnite každý mesiac v práci pozitívnym spôsobom. Vytlačením našej podložky (formát A3) vám môže pomôcť s plánovaním, úlohami, poznámkami, ale aj kalendárom zvyklostí.
 
Nezabúdajte, že novým rokom nič nekončí, ale naopak všetko začína. A ak sa vám nepodarí začať práve novým rokom, nový štart sa ponúka každý deň. Nájdite preto cestu k sebe samej/samému a prežite rok 2020 tak, aby bol skvelý podľa vás!

Stiahnuť súbor:
motivacni_sada_SK pdf | 10,4 MB