Časopis jeseň 2014

Publikované: 19.07.2018

Vážení a milí priatelia,

na úvod by som sa chcel v prvom rade poďakovať za váš neutíchajúci záujem o náš Klub zdravia, a to nielen o časopis, ale aj služby, ktoré vám poskytujeme, o čom svedčí neustále narastajúci počet vašich listov. Leto už máme pomaly za sebou, pričom tento rok nás potrápilo svojimi vrtochmi počasie. Stále častejšie nám príroda ukazuje, akí sme v dnešnom modernom svete bezbranní, a dokáže prekvapiť aj tam, kde to nikto nečaká, napríklad ako koncom júla v oblasti Malej Fatry – vo Vrátnej doline.

Súčasné jesenné počasie a pomaly sa skracujúce dni vytvárajú čas na otvorenie knihy či nášho časopisu, kde sa dozviete veľa nového, zaujímavého a inšpiratívneho. Práve v tomto čase by sme mali našu pozornosť upriamiť na produkty, ktoré podporia náš imunitný systém a pomôžu tak zdolať prechod z letných dní do sychravých jesenných. V tejto súvislosti vás chcem upozorniť nielen na už známe produkty ako Spektrum či Megacéčko, ale aj na novinku, ktorú uvedieme na trh v jeseni - Hliva ustricová Premium. Ako naši verní zákazníci ste už určite postrehli, že začiatkom leta sme značku ArthroStop premenovali na Proenzi. Pod značkou Proenzi nájdete široké spektrum produktov určených na kĺby, a to v rôznych formách a pre rôzne vekové skupiny. V lete sme už pod značkou Proenzi® uviedli produkty špeciálne určené pre potreby žien, a to Lady CalciCube a Lady Collagen v moderných formách užívania. V súčasnosti je na trhu aj prvý liek od Proenzi® s názvom Prubeven 750 mg. Pamätajte si, Proenzi® je nové meno pre ArthroStop.

Na základe vašich skúseností patrí značka Urinal® medzi preferované a obľúbené a v letnom období bola aj ona doplnená o nový vysokoúčinný produkt Urinal® MEDICAL. Ide o zdravotnícku pomôcku na liečbu infekcií dolných močových ciest a viac sa o tejto novinke dočítate v našom časopise.

Širokú rodinu našich produktov sme doplnili o ďalšiu zdravotnícku pomôcku a tou je Tammex family a Tammex family plus – už sa nenechajte hnačkou preháňať vy ani vaše deti.

Nezabudli sme ani na deti a ich obľúbených Marťankov. Ako každý rok prichádzajú Marťankovia s novou „hračkou“ – Marťachrobákom; je to zábavka pre malých, ale aj veľkých. Marťankov si môžete vybrať vo forme pevných ochutených tabliet s komplexným zložením či v modernej žuvacej forme, s nižším obsahom sladidiel ako má konkurencia. Marťankovia sa v tomto období rozšíria o dve novinky Lactobacillus – probiotiká, vyrobené špeciálnou technológiou so zameraním na vysokú životaschopnosť baktérií pri teplotných šokoch a kyslosti žalúdka, vhodné pre deti od 1 roka. Druhou novinkou sú Marťankovia Omega-3 pre vývoj mozgu a zraku s vysokým obsahom DHA.

Pri príležitosti blížiaceho sa 15.výročia nášho Klubu zdravia sme výhradne pre vás, našich členov, pripravili viaceré zaujímavé akcie. Napríklad zníženie hodnoty našich produktov vo WK o 10 % pre lepšie využitie vami našetrených Walmark korún či špeciálnu edíciu Diamantovej karty s bonusom 15 % pre ďalší nákup, alebo populárnu akciu „za menej viac“ – pri kúpe vybraných 6-ich produktov máte jeden zadarmo. O týchto, ale aj iných aktivitách, ktoré sú pripravené na jesenné obdobie, sa dočítate vo vašom časopise.

Prajem vám príjemné čítane, krásnu slnečnú jeseň a hlavne to, čo je pre nás všetkých najdôležitejšie – veľa zdravia.

Ing. Radim Mládenek

riaditeľ spoločnosti Walmark