Časopis jeseň 2013

Publikované: 19.07.2018

Vážení a milí priatelia,

dovoľte, aby som vás pri príležitosti vydania nového čísla klubového časopisu srdečne pozdravil. Toto leto nás všetkých príjemne prekvapilo, dokonca niekedy až potrápilo množstvom naozaj letných dní, kedy teplota dosahovala viac ako 30°C. Krásne leto je už len spomienkou, ale dúfam, že aj predzvesťou nádhernej jesene a babieho leta. Chladnejšie jesenné večery sú ideálnym časom na otvorenie knihy, debaty s rodinou či priateľmi, alebo aj na listovanie v našom klubovom časopise. Už tradične v ňom nájdete množstvo noviniek, zaujímavostí, zábavy a inšpirácie.

Rád by som upriamil vašu pozornosť na novinky v našom portfóliu, ktoré dávajú výživovým doplnkom novú dimenziu, a tou je chuť a komfort užívania. V kĺbovej výžive je to ArthroStop® Comfort, ktorý je prvým a jediným prípravkom na starostlivosť o kĺby s lepšie využiteľnou formou glukozamínu (NAG), kolagénom typu II a vitamínom C. Tabletu netreba zapíjať, stačí len rozpustiť v ústach a vychutnať si pritom vynikajúcu višňovú chuť. Naša ďalšia novinka CalciCube® má chuť lahodnej čokoládovej karamelky, pričom obsahuje kombináciu vápnika, vitamínov D a K, ktoré sú nevyhnutné na udržanie zdravých a silných kostí.

Do detských produktov sme zaradili novinku na podporu imunity Hliva ustricová pre deti. Tento prípravok pomôže zvyšovať odolnosť detského organizmu a navyše výborne chutí. Populárne 100-tabletové balenie Marťankov ukrýva nový darček pre deti!

Aj v oblasti multivitamínov a multiminerálov pre dospelých vám rád predstavujem novinku Spektrum GUMMIES. Ide o chutné želatínové tablety s ovocnou príchuťou, ktoré obsahujú komplex dôležitých vitamínov a minerálov. Môžete ich užívať kdekoľvek a kedykoľvek.

A ešte niečo, čo síce nechutí, ale pomôže. V prípade, že vás zdolá choroba a je nutné nasadiť antibiotiká, vašu črevnú mikroflóru pomôžu regenerovať Lactobacily FORTE, ktoré sú kombináciou probiotík a prebiotík.

Okrem množstva odborných článkov nájdete v časopise rozhovor s Gary Edwardsom, zakladateľom celosvetovej siete organizácií zdravotných klaunov, ktorí deťom v nemocniciach po celom svete prinášajú smiech už od roku 1976. U nás ich poznáte ako občianske združenie Červený nos Clowndoctors. Sme hrdí, že Urinal® SIRUP je od svojho zrodu partnerom tohto združenia.

Verím, že sa potešíte aj súťažiam, v ktorých môžete vyhrať množstvo lákavých cien, novým darčekovým predmetom, ktoré môžete získať za to, že ste nám verní, či ďalším vernostným bonusom.

Prajem vám príjemné čítanie, krásnu jeseň a hlavne veľa zdravia.

Ing. Radim Mládenek,
riaditeľ spoločnosti Walmark Slovensko