Február 2008

Publikované: 19.07.2018

Vážení a milí čitatelia,

vítam vás v novom roku a želám vám, aby všetky nadchádzajúce dni s dátumom 2008 patrili medzi tie úspešné, na ktoré budete v budúcnosti radi spomínať. Verím a dúfam, že k tomu prispejú aj naše výrobky a samozrejme aj Klub zdravia Walmark.

Hneď na úvod by som vám rada predstavila novinky, ktoré sme pre vás v Klube zdravia pripravili. Určite ste sa stretli už s informáciou o našom VIP klube. Tento klub je určený pre našich najaktívnejších zákazníkov a v roku 2007 využívalo jeho výhody viac ako 2 000 členov Klubu zdravia. Aby sme zatraktívnili VIP klub aj pre ostatných, pripravli sme pre tento rok niekoľko zaujímavých zmien, o ktorých sa dočítate na strane 33.

V každom čísle časopisu Klub zdravia vám prinášame nové súťaže a akcie. Nie je tomu inak ani teraz. Pri zaslaní 2 rovnakých kódov z vybraných výrobkov do 30.4.2008, získate zaujímavý bonus! Chcete vedieť viac, nalistujte si stranu 33.

Sme veľmi radi, že vernostný program sa stretáva u vás s čoraz väčším záujmom. V roku 2007 ste nám zaslali viac ako pol milióna (!) čiarových kódov z výrobkov Walmark a získali ste bonusy v hodnote vyššej ako 5 mil. Wk, ktoré väčšina z vás využila na “nákup“ našich výrobkov. Máme radosť z  týchto výsledkov. Je však stále veľa členov Klubu zdravia, ktorí sa do vernostného programu zatiaľ nezapojili, čo je veľká škoda. Preto sme doplnili katalóg vernostného programu o Najčastejšie otázky a odpovede, a priblížili tak túto službu všetkým členom. Vprípade, že v katalógu nenájdete odpoveď práve na tú vašu otázku, radi vám odpovieme nanašej bezplatnej linke 0800 191 191 alebo na mailovej adrese klubzdravia@walmark.sk

Medzi stále služby Klubu zdravia patrí telefonická a internetová poradňa s lekárkou. Poradňu pravidelne využívajú mnohí z vás a vyjadrujú nám svoju veľkú spokojnosť. Ak patríte medzi tých, ktorí nevedia o tejto kvalifikovanej službe, viac informácii nájdete nastrane 34.

Čo dodať nazáver? Verím, že strávite s našim časopisom veľa príjemných chvíľ. Teším sa na vaše postrehy, pripomienky a návrhy k činnosti Klubu zdravia Walmark.

Miroslava Kostelanská, manažérka pre Klub zdravia Walmark

Stiahnuť súbor: