Február 2006

Publikované: 19.07.2018

Vážení a milí priatelia,

sme radi, že vás môžeme opäť pozdraviť a privítať nad stránkami ďalšieho čísla časopisu Klub zdravia Walmark. Do rúk sa Vám dostáva v poradí už 12. číslo nášho časopisu venovaného zdraviu a zdravému životnému štýlu. Tentokrát sme pre vás namiešali koktail plný článkov zo všetkých oblastí nášho života, ktoré majú jedno spoločné – zdravie.
V tomto čísle sa dočítate o blahodarnych účinkoch sauny a zistíte všetko o výžive vlasov. Pre nastávajúce mamičky je určený článok Najcennejší nápoj. Ako vyplýva už z názvu, reč bude o materskom mlieku, ktoré je pre kojencov ten najlepší darček. Všetkých určite poteší rozhovor so známou humoristkou Elenou Vacvalovou a nikoho asi nenechá ľahostajným rozprávanie mladej mamičky, ktorej päťročná dcéra ochorela na cukrovku.
V pravidelných rubrikách Zo zákulisia a Walmark pomáha sa dočítate, čo všetko firma Walmark robí pre odbornú verejnosť a aké akcie sme pripravili pre deti.
Nedá nám nespomenúť obrovský úspech značky Walmark na slovenskom trhu, ktorá získala II.miesto v prestížnej súťaži za image, Rhodos 2005, v kategórií farmaceutických výrobcov. Toto ocenenie je určitým poďakovaním za prácu v konkurenčne náročnom prostredí a zároveň záväzkom pre budúce obdobie.
V mene firmy Walmark vám prajeme príjemné čítanie a predovšetkým veľa šťastia, zdravia a spokojnosti v novom roku.

Zákaznícky sevis
Klubu zdravia Walmark