Beliema - Intímne otázky nemajú byť tabu

Publikované: 20.08.2019

Ženské intímne zdravie je stále trochu tabu, ak si teda niekedy nebudete vedieť rady, spoľahnite sa na nás a na Idelyn! Zaobchádzajte sama so sebou ako s niekým, na kom vám záleží.

Nie je jednoduché odlíšiť kvasinkovej infekcie od bakteriálnych iba na základe príznakov. Ženy si väčšinou myslia, že sa jedná o kvasinky a používajú preto prípravky, ktoré neúčinkujú proti baktériám. Čo s tým? Prinášame naše skvelé riešenie, vaginálne tablety značky Beliema® od Idelyn®. S tými nemožno urobiť chybu, sú totiž vhodné pri oboch typoch infekcie, kvasinkové aj bakteriálne!

Pri zvýšenom riziku vaginálne infekcie, napríklad na dovolenke, navštevujete ak plavecký bazén či saunu, alebo vás vaginálne infekcie trápia opakovane - v takom prípade odporúčame kozmetické prípravky Idelyn Beliema Expert Intim Gél, jemný penivý umývací gél s unikátnym komplexným zložením, ktorý má kyslé pH zodpovedajúce pH intímnych ženských partií a nespôsobuje nežiaduce podráždenie. Pre maximálnu starostlivosť možno odporučiť použitie jemného upokojujúceho Idelyn Beliema Expert Intim krému.

Ak už dôjde k zmene vaginálnej flóry a žena sa potýka s nepríjemným svrbením, pálením a výtokom, odporúčame vyskúšať Idelyn Beliema Effect vaginálne tablety s laktobacily a kyselinou mliečnou, ktoré vďaka svojmu šetrnému mechanizmu účinku môžu prispieť k redukcii nepríjemných pocitov, obnovujú prirodzenú intímne mikroflóru a udržujú fyziologické pH.

Zaujímajú vás ďalšie rady, tipy a odporúčania? Chcete byť informovaní o výhodných špeciálnych ponukách Klubu zdravia? Nie je nič jednoduchšie ako sa zaregistrovať k odberu noviniek.

Chcete sa stať členom Zákazníckeho programu Klubu zdravia? Zaregistrujte sa a získajte rad atraktívnych výhod.
Podceňovať intímnu hygienu sa nevypláca
17.07.2019

Podceňovať intímnu hygienu sa nevypláca

V letných mesiacoch sú gynekologické infekcie a zápaly spôsobené kvasinkami častým problémom žien. V teple a vlhku sa dobre darí kvasinkovým infekciám (mykózam), ktoré trápia ženy v lete až dvakrát častejšie. Výskyt vaginálnej mykózy je možné obmedziť správnou intímnou hygienou. Ak chcete stráviť dovolenku bez zbytočných zdravotných komplikácií v podobe nepríjemného svrbenia, pálenia v intímnej oblasti, výtoku, bolesti pri močení a sexe, prečítajte si naše tipy, ako vaginálnym ťažkostiam predchádzať.

Jedálnym lístkom proti vaginálnej mykóze

Jedálnym lístkom proti vaginálnej mykóze

Trápia vás opakované pošvové zápaly? Nie ste sama, táto infekcia zaskočí počas života až 75 percent žien. Možno si však kladiete otázku, prečo sa tento problém týka aj vás. Dbáte predsa na intímnu hygienu, nosíte vzdušnú bielizeň, vyhýbate sa tesným odevom zo syntetických materiálov a nikdy nezostávate dlho v mokrých plavkách, hneď sa prezlečiete do suchého... To sú dôležité preventívne opatrenia, ale čo váš jedálny lístok? Neholdujete až príliš sladkostiam, bielemu pečivu alebo napríklad plesňovým syrom? Kvasinka Candida albicans, ktorá spôsobuje vaginálnu mykózu, totiž toto všetko miluje.

Trápia vás vaginálne infekcie?
09.08.2019

Trápia vás vaginálne infekcie?

Zápaly v oblasti ženských pohlavných orgánov sú častým dôvodom návštev gynekológa. Sú rozlišované podľa pôvodcu, ktorý ochorenie spôsobil. Gynekologické zápaly sú infekčnými ochoreniami, ktoré spôsobujú baktérie, kvasinky, parazity, môžu ale vzniknúť aj mechanicky alebo v dôsledku alergie. Gynekologické zápaly môže často sprevádzať aj svrbenie, pálenie a výtok z pošvy. Najčastejšou príčinou vaginálnych infekcií u žien v reprodukčnom veku sú bakteriálne vaginálne infekcie.